Obrazy na plátně, fotografie, na desce. Dle Vašeho zadání.

obrazy, obrázky, dekorace, dekorace na plátně, dekorace bez rámu, ...

Obrazy na plátně, fotografie, na desce. Dle Vašeho zadání.

Také uchováváte Vaše nejkrásnější vyfocené zážitky či snímky dětí jen jako digitální fotografie na záložních discích a počítačích? Nabízíme jedinečnou možnost přenést Vaše blízké nebo vzpomínky do rámu jako plnohodnotný obraz či tisk na plátno natažené na rám. Bezrámové provedení. Udělat z obyčejné fotografie nádhernou dekoraci ve Vašem bytě. Z Vaší fotografie vyrobíme plnohodnotný obraz.

Co k tomu potřebujete:

  1. digitální fotografii s dobrým rozlišením a kvalitou barev
  2. přístup k počítači a na internet
  3. vědět jaké formu zpracování, kterou nabízíme dáte přednost
  4. e-mailovou schránku, telefon kde Vás můžeme kontaktovat

Jaké druhy zpracování Vaší fotografie nabízíme:

1. OBRAZ NA PLÁTNĚ - tištěno na kvalitní plátno používané pro profesionální zpracování obrazů a natažené na blind rámu.
2. RÁMOVANÉ - Vysoce kvalitní plátno v rámu dle Vašeho výběru jako plnohodnotný obraz
 

Kde si vyberu rám?

V  našem internetovém obchodě najdete stovky rámů. Stačí si jen zvolit co Vám k dané fotografii vyhovuje nejvíc. Náš tým Vám vždy ochotně pomůže s výběrem rámu či zpracování. Neváhejte nás kontaktovat. Rámy naleznete zde Rámovací lišty I. a Rámovací lišty II.

Je tisk na PLÁTNA opravdu kvalitní a v odpovídajících barvách?

Ano. Naše technologie tisku splňuje nejnáročnější požadavky. Plátna jsou kvalitně napnuta nebo nalepena na desce MDF (to podle volby provedení obrazu). Zaručujeme dlouhodobou stálobarevnost a odolnost proti otěru a ÚV záření. Nemůže se stát, že Vámi dodaná fotografie bude po napnutí na blind rám zdeformovaná nebo nebudou odpovídat barvy v porovnání s dodanou digitální fotografií. Plátna snesou i přetření vlhkým hadříkem, mají zaručenu barevnou stálobarevnost 100 roků.

Tiskneme na kvalitní plátna Picasso Canvas nebo Art Canvas. Jedná se o velice kvalitní malířské plátna, která odpovídají všem požadavkům pro použití jako podklad vhodný na reprodukce a vyznačují se výraznou kvalitou tisku.

 Klikněte pro velký náhled

Plátno je napnuté na tak zvaném blind rámu z dobře vysušeného dřeva borovice bez další možnosti vysychání a kroucení výsledného obrazu.

Kolik ztratím z fotografie napnutím plátna na blind rám?

Ani centimetr. Ke každé zaslané fotografii přistupuje náš profesionální grafik individuálně čímž se výslednou kvalitou a zpracováním lišíme od mnoha fotolabů inzerovaných na internetu. Obraz se graficky upravuje tak, aby se natažením na rám neztratilo nic z Vaší fotografie. Na obrázku níže se snažíme ukázat jak může výsledek vypadat ve fotolabu kde to dělá automat.

Z fotografie jsme schopní udělat i vícedílný obraz, jak můžete vidět v oddělení OBRAZY DEKORACE  PRODEJ  v parnerském obchodě.

Jak vám můžu poslat  vybranou fotografii?

Tiskneme pouze fotografie z digitálních podkladů. Pokud máte fotky v klasickém papírovém provedení není už dneska problém najít kopírovací služby, kde Vám fotografii převedou profesionálními scannery do digitální formy.

Výslednou digitální fotografii nám potom můžete zaslat buď e-mailem, na CD nebo DVD nosiči poštou, ale vzhledem ke zdlouhavosti tohoto procesu Vám velice rádi doporučíme rychlejší a jednodušší způsob odeslání Vašich fotografií.

Využijte např. služeb internetového úložného portálu uschovna.cz. Zde můžete velice jednoduše nahrát data libovolné velikosti až do 250 MG a přeposlat na naši e-mailovou adresu.

Postup je následující:

1. zadejte si adresu www.uschovna.cz

2. klikněte na tlačítko „Uložit balík“  (A)

 

3. vyplníte políčka odesílatele (B) a adresu komu určité data zasíláte (C), v našem případě na RamHo s e-mailem ramho@ramho.cz

4. do poznámky uveďte kontakt na Vás a způsob zpracování fotografie o který máte zájem

5. v dalším kroku vyberte soubor (fotografii), který chcete poslat (D) a klikněte na „Uložit balík“ (E)

6. oznámení o uložení fotografie nám dojde na Vámi vyplněný e-mail a také Vám pro kontrolu o uložení

Následně Vás náš pracovník zkontaktuje a domluví podmínky a ujasní způsob zpracování, případně doporučí a vybere s Vámi nejlepší a nejhezčí zhotovení obrazu. 
Můžeme vyrobit tisk na plátno, tisk na fotopapír, obraz na blind rámu. Také zarámovat do velkého množství rámů. Je mnoho variant jak Vám obraz vyrobit. Proto zde není jednotná cena za rozměr. Kontaktujte nás telefonem 777 033 502 nebo info@ramho.cz.

Jakou velikost obrazu můžu mít z fotografie, kterou vám zašlu?

Výsledná velikost zhotoveného obrazu se odvozuje od zaslaných dat a kvality nafocení. Je mnoho fotoaparátů s větším či menším rozlišením vyfoceného snímku. Naše ilustrační tabulka Vám aspoň částečně pomůže s výběrem velikosti výsledného obrazu. Samozřejmě platí, že čím kvalitnější je fotografie v co největším rozlišení a dpi, tím bude konečný obraz větší.

Fotoaparát

1 MPix

2 MPix

3 MPix

4 MPix

5 MPix

6 MPix

8 MPix

10 MPix

Velikost pro maximální kvalitu

43x35
cm

55x40
cm

70x52
 cm

76x57
cm

87x66
cm

95x72
cm

108x80
 cm

120 x 91
 cm

Použitelná velikost pro dobrou kvalitu

50x40
 cm

60x45
 cm

75x55
cm

80x60
 cm

90x68
 cm

100x75
 cm

140x106
 cm

140x106
 cm

                       

 

       

     

  

   

                    

  

                

                 

                         

DOTAZ:

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:
DOTAZ::*
Opište kód:*

Obrazy na plátně, fotografie, na desce. Dle Vašeho zadání. Obrazy na plátně, fotografie, na desce. Dle Vašeho zadání. obrazy, obrázky, dekorace, dekorace na plátně, dekorace bez rámu, obrazy na desce BOARD, plakáty

vo.cigaretaplus.cz elektronická cigareta, e-liquidy Liqua, široký výběr Elektronické cigarety, e-liquid Flavourtec, Baterie EGO,Clearomizéry Kangertech, aspire. Mody a gripy Wismec, ismoke, eleaf.
Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.obrazy-dekorace-prodej.cz